לכסף שלך מגיע קצת PEPPER

25/01/2021

אז שנה חלפה ושנה באה, קורונה הייתה וקורונה נשארה, אבל מה שלא עומד במקום זה הכסף שלך. בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להזכיר לך את הכלים שמחכים לך ב-Pepper ויכולים לתת לך שקט בראש ואולי גם רווח בכיס (כי הנייד שלך בכיס ו-Pepper נמצא בנייד, הבנת? #לאמשנה). שליטה במה שנכנס ומה שיוצא איך יודעים אם […]

אז שנה חלפה ושנה באה, קורונה הייתה וקורונה נשארה, אבל מה שלא עומד במקום זה הכסף שלך. בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להזכיר לך את הכלים שמחכים לך ב-Pepper ויכולים לתת לך שקט בראש ואולי גם רווח בכיס (כי הנייד שלך בכיס ו-Pepper נמצא בנייד, הבנת? #לאמשנה).

שליטה במה שנכנס ומה שיוצא

איך יודעים אם ההוצאות על הסופר בשליטה או אולי הפרזנו? ב-Pepper ההוצאות שלך מסודרות לפי סוגי הוצאה: בילוי, חשבונות, רכב וכו’, כדי שאפשר יהיה לראות את התמונה הגדולה. הכלי הזה מאפשר לך לנהל את התקציב שלך ולשלוט על ההוצאות. אליו מצטרפים עוד לא מעט טיפים וגרפים (בשפה שלך, הכל טוב) שיעזרו לך להסתכל על החודש, קדימה ואחורה ולהבין מה הייתה ההוצאה הגבוהה ביותר למשל, כמה הוצאת החודש לעומת החודש שעבר ולהבין ומה אפשר לצמצם.

צילום מסך פאי

התראות כשהכסף שלך עושה משהו

אנחנו שולחים לך הודעות, רק כשצריך. מה זה כשצריך? נניח רגע לפני שאתה נכנס למינוס, כי חשוב לנו קודם כל לשמור עליך. נשלח לך הודעה גם ברגע שמתבצע תשלום בכרטיס האשראי, או כשנכנסת משכורת. תכלס, בכל רגע שהכסף שלך עושה משהו – ניידע אותך, כדי לאפשר לך לשלוט בו וכל הזמן להיות עם אצבע על הדופק. אבל בקטע טוב.

צילום מסך הודעה

צילום מסך הטבה פיצה / לאוקיסטן

חיסכון. אפילו בבירוקרטיה. נעים להכיר: תשלום וניהול חשבונות ב-Pepper

חשמל, ארנונה, מים, גז וכו’ – ב- PEPPER החשבונות מגיעים ישירות לנייד, עם תצוגה פשוטה, התראות לתשלום וגם נודיע אם יש חריגה כדי שיהיה פשוט לשים לב ולחסוך כסף. מסוג הכלים שאומרים עליהם “איך לא חשבו על זה קודם”.

צילום מסך אקוביל

הלוואה – כי לפעמים פשוט צריך

אולי לא ידעת, אבל ב-Pepper, (במידה ויש, לך זכאות להלוואה) מחכה לכם גם הלוואה שלוקחים ברגע ומלווה אותך לאורך כל הדרך. לא משנה אם זה בשביל לימודים, אופנוע או כיסוי מינוס. חשוב לדעת שברוב המקרים, הריבית על הלוואה נמוכה מהריבית על המינוס. אז הנה, טיפ קטן. עלינו J

חיסכו DIY – לחסוך בלי להרגיש

עוד דרך לשלוט בכסף שלך היא לתכנן קדימה, גם כשאין תכניות ברורות. אז סידרנו לך דרך לחסוך אוטומט, עם כמה כללים חכמים: סכום חודשי קבוע, אחוז קבוע לבחירתך מההכנסות, עיגול לטובה לעצמך ועוד. זה נקרא DIY כי נורא פשוט לעשות הכל בעצמך. יש מצב שבעוד כמה חודשים תמצא את עצמך עם הסכום שרצית ואיזה חלום שהתגשם.מפרגנים!

צילום מסך DIY

להשקיע בדרך שלך

שוק ההון כבר מזמן לא נראה כמו בסרטים, הוא כבר לא קורה רק בוולסטריט, ולא צריך את כל החליפות והצעקות. תכלס, כולם כבר סוחרים מהמיטה. כשיש לךPepper  יש לך את PEPPER INVEST, אפליקציית ההשקעות שמאפשרת לך להכיר את התחום ולהיכנס אליו בצורה הכי פפרית שיש: בעברית, עם תצוגה פשוטה, ממשק קל לתפעול ועם היכולת הבלעדית להתחיל להשקיע מ-50 ₪ בלבד, במאות מניות מארצות הברית.

צילום מסך INVEST

שירות – איתך גם ב3 בלילה

כמו שברור לך, ברור גם לנו: בסופו של דבר הקשר בינינו נמדד בשירות. ב-Pepper סידרנו לך שירות כמו שאין בשום מקום –  אנחנו לא קובעים לך מתי נוח לך לדבר עם הבנק, אנחנו פשוט שם. הבנקאים שלנו נמצאים בצ’אט כל הזמן, גם באמצע הלילה (חוץ משבת ומוצ”ש).

מקווים שכל הכלים האלו עשו לך חשק להתנסות ולגלות את כל מה שיש ל- Pepper להציע לך, בשבילך, איתך. כי דוגרי, מגיע לך להיות בשליטה, מגיע לך ראש שקט. יאללה נצל אותנו לטובה!

 

חשוב לציין:

  1. בכפוף לתקנון PEPPER INVEST ותעריפון העמלות שבאפליקציה. הכתוב אינו מהווה הצעה ו/או ייעוץ לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות כלשהן. השקעה במניות עלולה להיות כרוכה בסיכון גבוה ונתונה לשינויים ולתנודות במחירים עקב השפעת גורמים רבים ושונים. פתיחת חשבון כפופה לעמידה בקריטריונים שנקבעו ע”י PEPPER.

2.  אישור ההלוואה בכפוף לבדיקה עסקית ואישורה ע”י פפר, אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

כתבות דומות

הירשמו לניוזלטר ותישארו מעודכנים