3 אוקטובר, 2017  •  4 דק' קריאה

החיסכון שיצליח להוציא ממך… WOW!

החיסכון שיצליח להוציא ממך… WOW!

לא תמיד פשוט להתחיל לחסוך, אבל לפעמים כל מה שצריך זו פשוט תכנית אחת פשוטה ומעולה מעולה. הנה, למשל כמו זו…
היום תכל׳ס, כמעט כולנו חיים ממשכורת למשכורת ולא ששים לאמץ את ההרגל המשעמם הזה שנקרא חיסכון. קל לנו להגיד שאין לנו מספיק כסף, שאנחנו לא מרוויחים מספיק, שנתחיל לחסוך כשנהיה ״גדולים״ – ובקיצור, אנחנו אומרים לעצמנו שלחסוך זה חשוב אבל בפועל מוצאים מלא סיבות למה זה לא כל כך יכול לקרות.
אבל למה ב-א-מ-ת אנשים לא חוסכים?
הנושא של חיסכון, או למען הדיוק היעדר חיסכון, מעסיק את גדולי חוקרי הכלכלה והפסיכולוגיה הגדולים בעולם. המסקנה העיקרית היא שאנחנו לא נוטים לחסוך בגלל שהמוח שלנו מתוכנת להגיב לאיומים ולהזדמנויות בטווח הקצר, ולא לאלו שבטווח הרחוק. בשורה התחתונה, אנשים לא נוטים לחסוך, וברגע האמת – גם אין להם מאיפה לשלוף את הכסף.
ואם כן, אז איפה?
חוץ מכל הבעיות האלו, בשנים האחרונות צצה גם בעיית-הבעיות, שבינינו בכלל מוציאה את האוויר מהמפרשים: איפה לעזאזל, לחסוך?! 0.1% ריבית בבנק הזה, 0.5% בבנק ההוא… למה לחסוך בכלל אם הריבית על החיסכון כל כך קטנה? ״עדיף כבר לחסוך לבד״. אבל רגע, איך לבד? קופת חרסינה ששמרת מגיל 6? חבילת שטרות מתחת לבלטות?
הגיע הזמן לחיסכון WOW
הרי הכל נכון. ההתלבטויות באמת קשות וכמו שכבר אמרנו – גם הפתרונות לא תמיד משהו. אז חשבנו ב-Pepper שאם כבר אנחנו יחד, למה שלא נעשה משהו גם בתחום הזה, שלא ייראה כמו שום דבר שאתם מכירים? (כן, נו, בערך כמו כל Pepper). אז תכירו את (תופים דרמטיים!) חיסכון WOW. תכנית החיסכון החדשה שלנו שתחסוך לך את כל ההתלבטויות, וגם את הכסף.
ככה זה עובד
אתה פשוט בוחר סכום אחד עד 10,000 ₪, סוגר אותו בתכנית החיסכון שלנו לשנה אחת ומקבל עליו 3% ריבית! בוא נעזור לך רגע עם ההתלבטויות, אין עוד דברים כאלה. פשוט היכנס לתפריט ובחר פתיחת חיסכון. משם כבר תמשיך לבד.
תתחדש ובהצלחה!

שתף
    Pepper Team