חדש! תשלום וניהול חשבונות שוטפים מתוך PEPPER

25/01/2021

מגבירים שליטה: ארנונה, מים, חשמל ועוד – PEPPER מסדר לך את כל החשבונות במקום אחד, עם אפשרות לתשלום, תזכורות והשוואה והכל בהרשמה מהירה ובחינם!

נכון שיש דברים שקשה לחשוב איך חיינו לפניהם? נניח החיים לפני וייז. משלוחי אוכל לפני וולט. דייטינג לפני טינדר. לשלם בסופר לפני תשלום בנייד. בקיצור הבנת. 

 הכירו את תשלום וניהול חשבונות שוטפים ב-PEPPER. טוב יצא שם קצת ארוך, נשקול לקצר.

 השירות החדש של PEPPER, מבית ECOBILL (פינטק גאוני שחברנו אליו), מאפשר לך לשלם ולנהל את כל החשבונות ממקום אחד. 

רגע, יש מצב שהמהפכה הזו עוד לא נקלטת אצלך אז הנה:
ארנונה
חשמל
מים
גז

מעכשיו כולם יופיעו יחד ברשימה אחת מסודרת בתוך ה-PEPPER שלך, בה אפשר לראות בקלות כמה לשלם, מתי, על מה, האם זה חשבון חריג לעומת חודש שעבר או שנה שעברה ועוד.

 למה עשינו את זה? במסגרת המסע שלנו לקרב בינך לבין הכסף שלך, גילינו שניהול כסף נוגע המון פעמים לניהול חשבונות (דא) והמצב כרגע הזוי: כמות הספקים שלנו כאנשים פרטיים היא אסטרונומית, לכל ספק יש אתר ו/או אפליקציה, כולם שולחים לך מיילים והודעות, כשמחפשים חשבונית צריך להיכנס עם שם, סיסמה, לעשות “שכחתי סיסמה” ולהמציא חדשה כדי לשכוח אותה שוב. ואז מה מגלים? שחשבון המים כפול ובכלל יש לך נזילה. אז אנחנו אומרים די! די לנזילת הכספים המיותרים – הגיע הזמן להקל, לפשט, לנשום. 

 ואיך החשבונות ייכנסו ל-PEPPER שלך תכלס? בקלות ופשטות כמובן – מצלמים דף חשבון אחד, לא משנה ממתי והאם שולם או לא, העיקר שיש עליו את הפרטים הנכונים שלך, והשירות של Ecobill עושים את הקסם שלהם ודואגים שהחשבונות הבאים יגיעו ל-Pepper. מהרגע הזה נשלח לך התראות כשהחשבון מגיע, כשיש איחור או כשנזהה חריגה והכי חשוב – האפשרות לשלם בקליק ישירות מכרטיס ה-Pepper שלך. העיקר להיות בשליטה.

ככה זה יראה:

 

תשלום וניהול חשבונות שוטפים מ-PEPPER מאפשר לך להימנע מאיחורים, לעקוב אחרי הסכומים ולשלוט בכסף שלך. השירות הוא חינם לחלוטין וההרשמה קצרה וקלה.

יאללה אפשר כבר להתחיל את החיים החדשים שלך, החיים שאחרי “תשלום וניהול חשבונות שוטפים”?

כן, יצא שם ארוך.

 הנה זה פה: לינק לעמוד השירות ב-PEPPER

כתבות דומות

הירשמו לניוזלטר ותישארו מעודכנים