הלוואות

לקחת הלוואה, בלי כאבי ראש.

לימודים, סלון חדש, אופנוע או אפילו קצת אוויר... לפעמים הלוואה זה בדיוק מה שיכול לעשות את ההבדל. כשאתם לוקחים הלוואה ב-Pepper אתם יודעים בדיוק כמה תחזירו, מתי וכמה כל הסיפור יעלה לכם. מבחינתנו – כשאתם בשליטה על הכסף, עשינו את שלנו.

פרסום זה אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת האשראי. העמדת ההלוואה באמצעות בנק לאומי לישראל בע"מ וכפופה לשיקול דעת הבנק. אי עמידה בפרעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

הבחירה בידיים שלכם!

אתם בוחרים את סכום ההלוואה, את תקופת ההלוואה ואת התאריך שבו התשלום ירד מהחשבון – בדיוק כמו שנוח לכם. רוצים לפרוע את ההלוואה? אפשר לעשות את זה בכל רגע והתשלומים העתידיים שלכם יתעדכנו בהתאם.

כשהכל ברור – אתם בשליטה.

רגע לפני שתיקחו את ההלוואה נראה לכם בדיוק מה זה אומר: כמה תחזירו בכל חודש אם למשל תחליטו לקחת את ההלוואה לשנה או שנתיים, ויותר מזה – גם לאורך הדרך נלווה אתכם ונספר לכם בדיוק מה מצבכם עם עדכונים ותזכורות, בול במינון הנכון.

כל הלוואה והמטרה שלה.

אתם יכולים לתת להלוואה איזה שם שבא לכם. כשנותנים שמות לדברים הם מקבלים משמעות. איזה שם? לא מתערבים לכם... אנחנו רק נוודא שאתם ב-100% שליטה ונעדכן אתכם לאורך כל הדרך במצב ההחזרים.

פרסום זה אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי. העמדת ההלוואה כפופה לשיקול דעת הבנק. אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

גם בהלוואות, אנחנו כאן בשבילכם.

מתלבטים? חוששים? לא סגורים? הבנקאים שלנו כאן כדי לעזור לכם בכל דבר שתצטרכו. אתם יכולים לדבר איתם ישר מהאפליקציה בצ׳אט או בטלפון, 24 שעות ביממה (רק לא בשבת ומוצ"ש).

מישהו שאל, אולי זה יעזור גם לכם.

1.

כל אחד יכול לקחת הלוואה ב-Pepper?

זכאות להלוואה נקבעת לפי מודל עסקי שמתעדכן כל חודש. מה שיכול לעזור לקבלת זכאות זה למשל להעביר את המשכורת ל-Pepper.

2.

איך יודעים כמה כסף נשאר להחזיר בהלוואה?

את כל הפרטים על ההלוואות אפשר לראות בלחיצה על שם ההלוואה בעמוד העו״ש באפליקציה.

3.

מתי הכסף נכנס לחשבון?

כבר באותו היום או מקסימום למחרת תראו את הכסף בעו״ש.

4.

איך עושים פירעון מוקדם של הלוואה?

בעצמכם, מעמוד העו״ש. אם זה פירעון חלקי, תקופת ההלוואה לא תשתנה אבל ההחזר החודשי שלכם יקטן.

לכל השאלות