כרטיס אשראי

כרטיס בינלאומי, עד הבית!

הרבה יותר מכרטיס יפה (ממש יפה!)

כרטיס אשראי בינלאומי שמגיע עד הבית נשמע לכם טוב? בצדק. הכרטיס של Pepper מאפשר לכם למשוך כסף מכל הכספומטים בכל סניפי הבנקים בישראל – ללא עמלת משיכה (הכספומט בפיצוציה? לא נחשב בנק...), ליהנות משפע הטבות ייחודיות ועוד המון יתרונות.

אי-עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי, עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. פרסום זה אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי.

עדכונים בזמן אמת
על כל הוצאה.

נגמרו הימים ששילמתם על בירה לא שלכם או שחייבו אתכם בסכום גבוה יותר. עם הכרטיס של Pepper תקבלו עדכונים על כל הוצאה בזמן אמת. כדי שתהיו תמיד בשליטה.

שירות התראות הפוש במסגרת השימוש באפליקציית Pepper כפוף לאישור הלקוח וכולל עדכונים שוטפים על מצב החשבון והתראות בעלות אופי שיווקי

סיכום עסקאות לפי חודשים.

בעמוד כ.אשראי תראו את כל ההוצאות שלכם, אלו שבתהליך ואלו שכבר אושרו, מחולקות לפי חודשים. וכדי לראות את כל התמונה, שמנו לכם שם גם את מסגרת הכרטיס. המסגרת לוחצת? ניתן לשנות אותה בקליק בהתאם לזכאות– בעצמכם!

הקפאה, ביטול או שחזור סיסמה ברגע.

קרה לכם פעם שאיבדתם את הכרטיס (לחץ! לחץ! לחץ!) ואחרי שעתיים מצאתם אותו בכיס האחורי של הג'ינס? ב-Pepper אתם יכולים פשוט להקפיא את הכרטיס בלחיצה ל-48 שעות ולהפשיר אותו אחרי שיימצא. או לבטל ולהזמין חדש בתשלום (ניחשתם נכון. גם בלחיצה). שכחתם את הסיסמה בדיוק רגע לפני הקופה? דרך Pepper תוכלו לשחזר אותה ברגע ולהמשיך את הקניות כרגיל. בקטנה.

תשלום בנייד.

שכחתם את הארנק בבית? הכל טוב! עם Pepper אתם יכולים לשלם ישירות מהנייד, בהצמדת המכשיר למסוף במגוון בתי עסק. ככה גם תשלמו בשניות, גם תקבלו מייד פוש על ההוצאה וכרגיל– תישארו בשליטה. שווה!

הכי בטוח שאפשר.

לכרטיס האשראי של Pepper יש תקן EMV שמגן מפני זיופים ושכבת אבטחה שעוזרת למנוע הונאות בתשלומים אונליין. אנחנו יודעים כמה זה חשוב ולא מתכוונים לוותר על אבטחת המידע הגבוהה ביותר בשבילכם.

תקן EMV לכרטיסי אשראי

יש גם דביט!

כרטיס הדביט של Pepper יחייב את החשבון שלכם מיד אחרי כל הוצאה בהתאם ליתרה הפנויה שיש לכם בעו״ש. סכום העסקה הגבוה ביותר שאפשר לעשות איתו מוגבל ל-5000 ש״ח ובמקרה של דביט בחשבון צעיר ל-400 ש״ח ביום.

אי-עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי, עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. פרסום זה אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי.

מישהו שאל, אולי זה יעזור גם לכם.

1.

איך משנים את מסגרת הכרטיס?

נכנסים לפעולות באפליקציה ומשם לשינוי מסגרת כרטיס בהתאם לזכאות. זה לוקח דקה וחצי אבל תלוי בזכאות שלך למסגרת.

2.

מה קורה אם שוכחים את הסיסמה לכרטיס?

נכנסים לאפליקציה לעמוד פעולות, קבלת קוד סודי ועוקבים אחרי ההנחיות.

3.

איפה רואים את החיובים של הכרטיס?

בכל רגע נתון רואים את כל החיובים בעמוד כ.אשראי.

4.

איך מפעילים עדכונים על הוצאות?

נכנסים להגדרות ומאשרים את ההתראות. משם הכל כבר עלינו

שירות התראות הפוש במסגרת השימוש באפליקציית PEPPER כפוף לאישור הלקוח מראש וכולל עדכונים שוטפים על מצב החשבון והתראות בעלות אופי שיווקי

לכל השאלות