5 דברים שמשתלם לדעת על כרטיס האשראי של Pepper

25/01/2021

כרטיס האשראי של Pepper מהמם, זה נכון, אבל יש עוד מלא סיבות למה ממש משתלם לך להשתמש בו.

  1. הוא בינלאומי 

הזמנת וויקנד ספונטני במדריד? כיף לך. עם כרטיס האשראי של Pepper הכל מוכן, ואפשר מיד לנסוע! בלי טלפונים מיותרים לבנק או התעסקות עם ״חגורת המזומן״ של ההורים. 

 

  1. הוא חינמי ובלי עמלות משיכה

להפעיל את כרטיס האשראי של Pepper לא עולה כסף ואין עליו דמי שימוש חודשיים. חוץ מזה, בכל הכספומטים של הבנקים אפשר למשוך דרכו כסף בלי לשלם עמלות (אבל הלו, כספומט של פיצוצייה הוא לא כספומט של בנק, מזכירים לך).

 

  1. הוא מעדכן אותך בלייב, על הכל 

נגמרו הימים ששילמת על הבירה של החבר מבלי לדעת. עם כרטיס האשראי של Pepper מקבלים התראה בלייב עם הסכום המדויק שהוצאת + למי ואיפה שילמת.

 

  1. הוא מפרגן לך במלא הטבות

את החדש של טרנטינו כבר ראית? כי כל מי שמוציא בכרטיס יותר מ-500 ש״ח בחודש מקבל 1+1 לסרטים ביס פלאנט ורב חן! זה בנוסף לזוג כרטיסים למגוון הופעות שוות בזאפה ב-99 ש״ח ומבצעים מיוחדים לסטודנטים, חיילים ועוד. הכל מופיע ב-FEED ומתעדכן כל הזמן, אז משתלם לעקוב. 

 

  1. הוא הכי בטוח שאפשר!

לכרטיס האשראי של Pepper יש תקן EMV שמגן מפני זיופים והונאות. בנוסף, אם במקרה הוא נאבד או נגנב, ניתן לחסום אותו בן רגע דרך האפליקציה. 

 

  1. אפשר לשלם איתו בנייד

אם יש לך אנדרואיד, אפשר לחבר את הכרטיס דרך עמוד כרטיס האשראי, זה קל.

אם יש לך אייפון, החל מ-2021 אפשר לחבר את הכרטיס דרך Apple Pay זה גם קל.

והכי קל: מצמידים את הנייד והתשלום יורד ללא מגע. היום זה מרשים, בעתיד זה יהיה הכי אובייס.

 

וגם… אפשר לשנות מסגרת דרך האפליקציה 24/7, לשחזר את הקוד מהנייד בכל מקום וכל שעה ולעקוב אחרי ההוצאות שלך בצורה הכי נוחה שיש, עם פילוח לפי קטגוריות וכל מיני השוואות! 

בקיצור, משתלם. כבר אמרנו 😉 

כתבות דומות

הירשמו לניוזלטר ותישארו מעודכנים