בינג׳ שכולו סדרות על כסף! בא לך?

25/01/2021

חופשת פסח מתקרבת בצעדי ענק ובין חרוסת לחזרת, הנה רשימת סדרות שכולה סביב כסף. המלצה שלנו, לפנות לזה לפחות איזה יום בחול המועד.

1. מיליארדים
כמו בהרבה יצירות אמריקאיות, גם ב״מיליארדים״ שם המשחק הוא כוח. הפעם, הקרב המרכזי הוא בין צ׳אק רודס (פול גיאמטי), התובע המחוזי של ניו יורק לבין אקס אקסלרוד (דמיאן לואיס), איש פיננסים עשיר, מפורסם ומצליח. הטוויסט המעניין הוא שאשתו של התובע משמשת כפסיכולוגית הראשית בחברה של אקס, וכך מפרק לפרק נסחפים הצופים להשלכות ההתכתשות בין המערכות על משפחות, חברים, כלכלת השוק ומערכת המשפט.

 

2. אוזרק
גם באוזרק מתוארת דמות שחייה עולים על סרטון ומסתבכים מבחינה כלכלית. הפעם, זהו מרטי בירד (ג׳ייסון בייטמן), יועץ פיננסי שהוא ושותפו הלבינו כספים עבור קרטל סמים מקסיקני. כשמתגלה כי השותף של בירד גנב 8 מיליון דולר מאנשי הקרטל, יוצאים בירד ומשפחתו תחת איומים לנסות ולהחזיר את הכסף האבוד. תתכוננו לדרמה משפחתית הנמתחת לאורכה של פרשיית כספים מסובכת, שלא מותירה הרבה ברירות אלא לעצור את החיים ולראות את כל הפרקים ביום אחד.

 

3. כסף מלוכלך
הסדרה ״כסף מלוכלך״, סדרה דוקומנטרית של הבמאי זוכה האוסקר אלכס גיבני, מיועדת לחובבי הדוקו וכל מי שאוהב לראות ולשמוע שמות ואירועים מהחיים האמיתיים. הסדרה חושפת את כל מה שלא נאמר/סוקר/פורסם על פרשיות שחיתות גדולות בעולם העסקים, ומשלבת חומרי וידאו נדירים. כסף מלוכלך״ יכולה ללמד אותך בצורה המעניינת ביותר על הצד המלוכלך של תעשיית הביזנס וכיצד, כמובן, להתרחק ממנו.

 

4. מסודרים
נציגות ישראלית נוסטלגית ובאמת מצוינת ברשימה הזו היא הסדרה ״מסודרים״ שיצרו אסף הראל ומולי שגב. לסדרה שתי עונות שעוקבות אחר 4 יזמי הייטק וההתעשרות המטאורית שחוו בעקבות מכירת חברת המשחקים שהקימו. אגב, אם ראית את הגרסה הישראלית ואהבת, כדאי לך לנסות את הגרסה הבריטית “Loaded” שיצאה לאקרנים בשנה שעברה. היי, לחלום בגדול זה לגמרי חינם!

 

אז יאללה, מאחלים לך בינג׳ שווה במיוחד וניפגש ב-WATCH LIST הבאה.

כתבות דומות

הירשמו לניוזלטר ותישארו מעודכנים