הקשב! כסא קמפינג ב-25 ₪ במקום 99 ₪

*כפוף לתקנון המבצע | מימוש אחד ללקוח למשלמים בכרטיס Pepper בלבד | המבצע בתוקף מ- 31.5.20 עד 4.7.20 או עד גמר המלאי (1000 יחידות), המוקדם מביניהם | מימוש בסניפים נבחרים של כוורת המופיעים בתקנון המבצע | אין כפל מבצעים | התמונה להמחשה בלבד.

סיבות טובות להצטרף ל-Pepper.

1

כותרת לפעולה הראשונה

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום

2

כותרת לפעולה שניה

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום

3

כותרת לפעולה שלישית

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום

מישהו שאל, אולי זה יעזור גם לכם.

1.

מה זה Pepper?

Pepper הוא סניף דיגיטלי של בנק לאומי, אבל תכלס, הוא חשבון בנק חדש ונפרד לגמרי שיאפשר לכם ליהנות מחוויה בנקאית שונה לגמרי מכל מה שהכרתם. בנקאות שכולה במובייל, ללא עמלות עו”ש כמו שאתם יכולים לראות בתעריפון העמלות, עם מערכת טכנולוגית חכמה שתכיר אתכם ותתאים לכם תובנות ועדכונים, עליכם ועל מה שחשוב בניהול החשבון שלכם.

2.

במה Pepper שונה?

במה לא? קודם כל אנחנו רק באפליקציה במובייל. לא צריך ללכת לסניף, ובלי שעות פתיחה מגבילות. חוץ מזה, אין אצלנו עמלות עו”ש או עמלות משיכה מכספומטים בנקאיים, בדיוק כמו שאתם רואים בתעריפון העמלות. פשוט אין. ולא פחות חשוב, בנינו מערכת חכמה, שתעזור לכם להתנהל נכון ותיתן לכם מידע רלוונטי וחכם שמתאים לכם בדיוק. מרגיש לנו די שונה, לא?

3.

מי עומד מאחורי Pepper?

מאחורי Pepper עומד בנק לאומי שהחליט להוביל מהפכה אמיתית בבנקאות וליצור בנקאות רזה, הוגנת, שקופה, זמינה וחכמה שכולה במובייל.

4.

למה שאעבור בנק?

אתם כמובן לא חייבים. אבל אם נשמע לכם מעניין לנהל את החשבון מהמובייל וליהנות מבנקאות אחרת לגמרי, שווה שתנסו. אגב, אתם לא חייבים למהר לעבור. אפשר לפתוח חשבון ולהחליט אחר כך אם להפוך אותו לחשבון העיקרי.

לכל השאלות