מסכים מתוך אפליקציית Pepper Invest מסכים מתוך אפליקציית Pepper Invest

Pepper invest.

אפליקציית ההשקעות של Pepper, המאפשרת לכם להשקיע בלמעלה מ-500 מניות של חברות גדולות בארה"ב, אפילו מ-50 ₪, בקלות ובמהירות!

השקעות, בקצב שלכם.

עולם ההשקעות תמיד נראה לכם מסובך ומפחיד? זה בסדר, אתם לא לבד. אבל בדיוק בשביל זה בנינו את Pepper Invest, אפליקציית ההשקעות של Pepper. מהיום גם אתם יכולים להתחיל להשקיע בקלות במאות מניות מארצות הברית החל מ-50 ₪ ולהתנסות בשוק ההון בשפה שלכם.

*בכפוף לתקנון PEPPER INVEST ותעריפון העמלות שבאפליקציה. הכתוב אינו מהווה הצעה ו/או ייעוץ לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות כלשהן. השקעה במניות עלולה להיות כרוכה בסיכון גבוה ונתונה לשינויים ולתנודות במחירים עקב השפעת גורמים רבים ושונים . פתיחת חשבון כפופה לעמידה בקריטריונים שנקבעו ע“י PEPPER.

קטלוג נוח לחיפוש.

כל המניות שאפשר להשקיע בהן ב-Pepper Invest מסודרות בקטלוג בין היתר לפי אלו שהכי עלו או ירדו, אלו שהכי פעילות ועוד.

השקעה בשברי מניות.

Pepper Invest מאפשר לכם לפזר את הכסף שלכם על פני מספר מניות, פשוט כי אתם לא חייבים לקנות מניות שלמות. השקעה בשברי מניות תאפשר לכם לבדוק אם זה מתאים לכם בדרך של השקעות בסכומים נמוכים החל מ-₪50.

מתלבטים? תוסיפו מניה למועדפים.

אתם יכולים לעשות למניה לייק ולחזור למניות ששמרתם ולראות בן רגע את השינוי שלהן מרגע שעשיתם להן לייק, חדשות ועוד.

מה היה קורה אם...

רוצים לראות כמה כסף הייתם יכולים להרוויח או להפסיד לפני שנה? תזיזו את הנקודה על הגרף ותקבלו את כל המידע.

השוואת מניות.

לא מצליחים להחליט במה להשקיע? אתם יכולים לראות על מסך אחד 3 מניות ולהשוות ביניהן לפי מחיר, ממוצע המלצות אנליסטים, שינוי שנתי ועוד.

להשקיע במניות שלמות – בזמן אמת

בשונה מהוראות בשברי יחידות שנשלחות לשוק בכל יום מסחר בשעה 21:00, באמצעות הוראות מסוג LIMIT/MARKET, אפשר למכור ולקנות ביחידות שלמות והן נשלחות באופן מיידי לבורסה (תלוי בשעות פעילות הבורסה כמובן). כלומר בלייב. כלומר באותו הרגע. הבנתם. אתם כבר תחליטו מה נוח לכם ומתי.

שפה פשוטה וחוויה ידידותית.

אחד הדברים שהכי מרתיעים אנשים בעולם ההשקעות הוא השפה המסובכת ולדעתנו, זו ממש לא סיבה. אז כמו ב-Pepper
ככה גם ב-Pepper invest, באנו לעשות לכם את החיים קלים
ובעיקר– ברורים וידידותיים. תנסו!

הוראת מרקט

הוראה הנשלחת לביצוע מיידי בשוק (בהתאם לשעות פעילות הבורסה) ומבוצעת בהתאם למחיר המניה ברגע הביצוע.

תשואה

הרווח (או ההפסד) באחוזים על נייר הערך (או התיק) מרגע הרכישה וביחס לשער האחרון הידוע.

שער מניה

המחיר האחרון בו נסחרה במניה ומשקף את ערכה וערך החברה בשוק בנקודת הזמן. שער המניה משתנה לאורך כל שעות המסחר בהתאם לביקוש והיצע הסוחרים.

אנליסטים

אנשי מקצוע מעולם הפיננסיים שתפקידם לסקור מניות או את שוק ההון בכללותו ולספק תחזיות בקשר לביצועי החברות השונות ושוויין העתידי.

שמירת ני״ע

ניירות הערך אותם רכשנו, "שמורים" ורשומים במקביל בגוף פיננסי הנקרא "קסטודיאן" והוא אחראי על רישום ושמירת ניירות הערך עבור כלל הלקוחות.

Pepper Invest

בקיצור, פשוט תורידו.

מישהו שאל, אולי זה יעזור גם לכם.

1.

מה זה Pepper Invest?

אפליקציית ההשקעות של Pepper המנגישה את עולם ההשקעות לכל אחד. ב-Pepper Invest ניתן לסחור החל מ-50 ₪ בלבד ועד לסכום של 50,000 ₪ להוראת קנייה בודדת בכל אחת מהמניות של מעל 500 חברות גדולות בארצות הברית.

2.

למי זה מיועד?

לכל לקוח Pepper מעל גיל 18 שרוצה להתחיל להשקיע החל מ-50 ₪ במניות בשוק ההון.

3.

מה קורה אם אני רוצה להשקיע ב-Pepper Invest ואין לי חשבון ב- Pepper?

כרגע, Pepper Invest מיועד רק ללקוחות Pepper. אנחנו מזמינים אתכם לפתוח חשבון ב-Pepper, ללא עמלות עו”ש ולהתחיל להשקיע ב- Pepper Invest.

4.

האם יש עמלות?

כן. בניהול תיק ההשקעות נגבית עמלה אחת בצורת דמי ניהול, המשולמת בשקלים ונגבית בתחילת כל רבעון על הרבעון הקודם. על הוראות בשברי מניות לא נגבית עמלה אבל על הוראות מיידיות מסוג LIMIT/MARKET נגבית עמלה.

להורדת תעריפון העמלות המלא >

לכל השאלות